IATA (International Air Transport Association): Dünya hava yolu taşımacılığı faaliyetlerini belirleyen ve hava kargo acenteliği yetkisini veren kuruma, SABAY LOJISTIK olarak üyeliğimiz 1998 yılından bugüne devam etmektedir.

IASA (International Air Shipping Association): 1971 yılında kurulmuş olan İngiltere merkezli kurum, 60 ülkede 220′ nin üzerinde ofis ile uluslararası taşımacılık omurgası oluşturmuştur. SABAY LOJISTIK ,  2000 yılından bugüne IASA Türkiye temsilciliğini gerçekleştirmektedir.

FIATA (Fédération Internationale des Associations de Transitaires et Assimilés / International Federation of Freight Forwarders Associations) : Uluslararası Freight Forwarder şirketlerinin üye olduğu merkezi İsviçre’de olan uluslararası bir kuruluştur. SABAY LOJISTIK,  2001 yılında FIATA üyesi olmuştur.

UTIKAD (Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği): Türkiye’deki Freight Forwarder acentelerini bünyesinde bulunduran bir çatı kuruluşudur. SABAY LOJISTIK , 2001 yılında UTIKAD üyesi olmuştur.

DENIZ TICARET ODASI: Türkiye’deki tüm deniz ticareti, gemi acenteliği ve gemi kiralama işleri üzerinde faaliyet gösteren firmaların üye olduğu bir kuruluştur.SABAY , 1984 yılında Deniz Ticaret Odası üyesi olmuştur.

Neutral Air Partners ( NAP ): 2017 yılında kurucu üyelerinden olduğumuz Neutral Air Partners (NAP) , 150 üyesi ile dünyanın her yerinde hizmet veren geniş  lojistik network ağına sahip bir organizasyondur.
TIO (Taşıma İşleri Organizatörü): T.C. Ulaştırma ve Haberleşme Bakanlığı tarafından TIO belgesi ile 2019 yılında yetkilendirilmiş forwarder belgesine sahibiz.
LOGNET: WCA gurubuna bağlı dünyanın her yerine dağılmış acente ağına sahip saygın bir lojistik networküdür.
TIACA: SABAY LOJISTIK , 2020 yılında, Dünyanın en büyük hava kargo network ü TIACA (International Air Cargo Association) üyesi olmuştur.

NEX: Sabay Lojistik, SBY Express olarak hizmet verdiği E- ticaret taşımaları için Dünya’daki acenta ağını genişletmek amacı ile Nex (E- commerce Supply chain Hub) Network’üne  Temmuz 2023 tarihinde katıldı.