IATA (International Air Transport Association): Dünya hava yolu taşımacılığı faaliyetlerini belirleyen ve hava kargo acenteliği yetkisini veren kuruma, kargo acentesi olarak üyeliğimiz 1998 yılından bugüne devam etmektedir. SABAY, İstanbul havalimanı /İstanbul ve  Adnan Menderes / İzmir havalimanlarında yetki belgelerine sahiptir.

IASA (International Air Shipping Association): 1971 yılında kurulmuş olan İngiltere merkezli kurum, 60 ülkede 220′ nin üzerinde ofis ile uluslararası taşımacılık omurgası oluşturmuştur. SABAY, 2000 yılından bugüne IASA Türkiye temsilciliğini gerçekleştirmektedir.

FIATA (Fédération Internationale des Associations de Transitaires et Assimilés / International Federation of Freight Forwarders Associations) : Uluslararası Freight Forwarder şirketlerinin üye olduğu merkezi İsviçre’de olan uluslararası bir kuruluştur. SABAY 2001 yılında FIATA üyesi olmuştur.

UTIKAD (Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği): Türkiye’deki Freight Forwarder acentelerini bünyesinde bulunduran bir çatı kuruluşudur. SABAY 2001 yılında UTIKAD üyesi olmuştur.

Neutral Air Partners ( NAP )
2017 yılında kurucu üyelerinden olduğumuz Neutral Air Partners (NAP) , 150 üyesi ile dünyanın her yerinde hizmet veren geniş lojistik network ağına sahip bir organizasyondur.

TIO (Taşıma İşleri Organizatörü)
T.C. Ulaştırma ve Haberleşme Bakanlığı tarafından TIO belgesi ile 2019 yılında yetkilendirilmiş forwarder belgesine sahibiz.

LOGNET
WCA gurubuna bağlı dünyanın her yerine dağılmış acente ağına sahip saygın bir lojistik networkü.

TIACA
Sabay Lojistik 2020 yılında, Dünyanın en büyük hava kargo network ü TIACA (International Air Cargo Association) üyesi olmuştur.