Biyokütle enerji santrali Antwerp-Gemlik limanı ve Yalova iç taşımasını gerçekleştirdik

Sabay Lojistik Proje Departmanı olarak Biyokütle enerji santrali Antwerp-Gemlik limanı ve Yalova iç taşımasını gerçekleştirdik -05 Şubat 2021.

Sabay Lojistik, Aralık 2020’de Türk Hava Yolları tarafından İzmir’den Chicago’ya Enerji Santrali Türbin taşımacılığını organize etmiştir.

SABAY Lojistik, TIACA Türkiye acentesi olarak katılmıştır.

SABAY Lojistik, 10 Ekim 2020 de Dünyanın en saygın hava taşımacılığı acente network organizasyonu olan  TIACA (THE INTERNATIONAL AIR CARGO ASSOCIATION) Türkiye acentesi olarak katılmıştır.    

SABAY canlı hayvan hava kargo taşıma servisini başlattı.

SABAY canlı hayvan hava kargo taşıma servisini başlattı. İlk yükleme olarak İstanbul / Beyrut 10 kasa Kanarya taşımasını Middle East hava yolu ile gerçekleştirdik.

Sabay yük taşımacılığı ve Lojistik firmaları arasında da Türkiye nin En fazla Hizmet İhracatı yapan 57. Firması olmuştur.

SABAY LOJİSTİK , 2016 yılında Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı firmaları arasında 145. firma olarak yer almıştır. Bu kategoride, Lojistik, yük ve yolcu taşımacılığı firmasının yanısıra, Müteahhitlik, Dizi film, Hastane, Eğitim, Bilişim, Telekomünikasyon, Bankacılık Firmaları da yer almaktadır. Ayrıca, SABAY LOJİSTİK , Yük taşımacılığı ve Lojistik firmaları arasında da Türkiye nin En fazla Hizmet İhracatı […]

Express Kargolarınız İçin