Her Koşulda Hizmetinizdeyiz

Sabay Lojistik, Aralık 2020’de Türk Hava Yolları tarafından İzmir’den Chicago’ya Enerji Santrali Türbin taşımacılığını organize etmiştir.

SABAY Lojistik, TIACA Türkiye acentesi olarak katılmıştır.

SABAY Lojistik, 10 Ekim 2020 de Dünyanın en saygın hava taşımacılığı acente network organizasyonu olan  TIACA (THE INTERNATIONAL AIR CARGO ASSOCIATION) Türkiye acentesi olarak katılmıştır.    

SABAY canlı hayvan hava kargo taşıma servisini başlattı.

SABAY canlı hayvan hava kargo taşıma servisini başlattı. İlk yükleme olarak İstanbul / Beyrut 10 kasa Kanarya taşımasını Middle East hava yolu ile gerçekleştirdik.

Sabay yük taşımacılığı ve Lojistik firmaları arasında da Türkiye nin En fazla Hizmet İhracatı yapan 57. Firması olmuştur.

SABAY LOJİSTİK , 2016 yılında Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı firmaları arasında 145. firma olarak yer almıştır. Bu kategoride, Lojistik, yük ve yolcu taşımacılığı firmasının yanısıra, Müteahhitlik, Dizi film, Hastane, Eğitim, Bilişim, Telekomünikasyon, Bankacılık Firmaları da yer almaktadır. Ayrıca, SABAY LOJİSTİK , Yük taşımacılığı ve Lojistik firmaları arasında da Türkiye nin En fazla Hizmet İhracatı […]

Bulent Aymen- Kanal 24 te Kahve Molası programında Türkiye ve Akdeniz Bölgesi ihracatını değerlendirdi

Yönetim Kurulu başkanımız Bulent Aymen- Kanal 24 te Kahve Molası programında Türkiye ve Akdeniz Bölgesi ihracatını değerlendirdi-09.01.2018

Bülent Aymen ”Lojistik te Dijital Dönüşüm” isimli panelde Moderatörlük yaptı.

Yönetim Kurulu Başkanımız Bülent Aymen, 14 Mayıs 2018 tarihinde İstanbul Hilton Bomonti Otelde düzenlenen ‘’3.Ekonomi ve Lojistik Zirvesi’’ kapsamında Borusan Lojistik Genel müdürü İbrahim Dölen ve Barsan Global Lojistik CEO su Cengiz Çapcı’nın katıldığı ”Lojistik te Dijital Dönüşüm” isimli panelde Moderatörlük yaptı.

Bülent Aymen IASA’nın dört kişilik yönetim kuruluna seçilmiştir.

Yönetim Kurulu Başkanımız Bülent Aymen, 25 Nisan 2012 tarihinde, 1971 yılında kurulan Londra merkezli Dünyanın ilk acentalık organizasyonu olan IASA’nın (International Air Shipping Association) dört kişilik yönetim kuruluna seçilmiştir.

Bülent Aymen CCA (China Cargo Alliance) acentalar toplantisina katılıp, tüm üye acentalarla temaslarda bulundu.

Yonetim Kurulu Baskanimiz Bülent Aymen 15-18 Eylul 2013 tarihlerinde Dalian da düzenlenen, Türkiye acentesi olduğumuz CCA (China Cargo Alliance) acentalar toplantisina katılıp, tüm üye acentalarla temaslarda bulundu.

Sabay Shipco USA firmasının Türkiye’deki tek yetkili Hava Kargo acentası olmuştur.

Sabay 1 Ağustos 2011 tarihinde yapılan anlaşma ile, Amerika merkezli Dünyanın en büyük konteyner taşımacılığı firmalarından Shipco USA firmasının Türkiye’deki tek yetkili Hava Kargo acentası olmuştur.